L-B stavební, s.r.o. Pardubice

Galerie

Čím se řídíme při práci

Pokud hledáte spolehlivou, kvalitní stavební firmu, možná jste v naší společnosti narazili na ideálního partnera. Ve společnosti L-B stavební máme dlouholeté zkušenosti s komplexními stavebními zakázkami, a protože na velkou část z nich zajišťujeme sami od projektu až po realizaci, dokážeme celý průběh spolupráce perfektně zorganizovat a výsledek dodat spolehlivě a včas.

Ať už právě pracujeme na rekonstrukci bytu, nebo stavíme nový rodinný dům, dáváme si záležet na každém detailu a dbáme na to, aby byla celá stavba provedená s maximální precizností. Jsme tu pro naše klienty a chceme, aby se jim v prostorách, které pro ně postavíme, dobře žilo. Naše stavby jsou proto pokaždé pečlivě promyšlené a používáme na ně jen ty nejkvalitnější dostupné materiály.

Zároveň je pro nás důležité pečlivě naslouchat požadavkům klienta v každé fázi stavby a flexibilně na ně reagovat. Jste to Vy, kdo o celém průběhu spolupráce rozhoduje, a my děláme všechno pro to, abychom Vaše přání uspokojili. I Vy si u nás kdykoli můžete vybrat některou z našich služeb v oblasti stavebních, instalatérských, elektrikářských, projekčních nebo inženýrských prací a vyzkoušet kvalitu naší práce sami. Věříme, že Vám spolupráce s naší společností bude vyhovovat!

Kontakt

L-B stavební, s.r.o.

Tomáš Liška
Ing. Jiří Bakeš

IČ: 27476570
DIČ: CZ27476570

Adresa:
Podfortenská 103
537 01 Chrudim

+420 776 669 943

lbstavebni@seznam.cz

www.lb-stavebni.cz